نرگس آبیار: رونق نمایش خانگی را باید به نام «شهرزاد» زد

نرگس آبیار: رونق نمایش خانگی را باید به نام «شهرزاد» زد

فرهنگ > سینما - ایرنا نوشت: کارگردان فیلم سینمایی «شیار 143» گفت: «هر چند حضور کارگردانان شناخته شده ای در عرصه طنز نمایش خانگی را پُرمخاطب کرد، اما رونق این رسانه را باید به نام سریال «شهرزاد» زد.»

نرگس آبیار درباره سریال سازی در شبکه نمایش خانگی، اظهار کرد: این رسانه نوظهور در مقطع‌های مختلف به واسطه آثار تولید شده توانسته است تا حدودی مخاطبان خود را پیدا کند.

وی افزود: هرچند حضور کارگردانان شناخته شده ای در عرصه طنز نمایش خانگی را رونق داد اما انقلاب این رسانه را باید به نام «شهرزاد» زد، سریالی که با مخاطبان میلیونی توانست شبکه نمایش خانگی را بر سر زبان‌ها بیندازد.

کارگردان فیلم سینمایی «نفس» با اشاره به تجربه و سابقه خوب کارگردانی حسن فتحی گفت: همواره آثار حسن فتحی را دوست داشته و دنبال کرده ام هر چند سریال شهرزاد را به دلیل مشغله های زیاد کاری نتوانستم کامل ببینم اما بازخورد توجه مردم به این سریال، برای کسی که کامل هم سریال را ندیده نشان داد که مورد توجه خوب مخاطبان قرار گرفته است.

آبیار با ارزشمند خواندن سریال شهرزاد، تاکید کرد: فتحی با دو سریال «مدار صفر درجه» و «شب دهم» نشان داد که در این حوزه از قدرت خاصی برخوردار است و ذائقه مخاطب را به خوبی می شناسد.

وی اظهار داشت: سریال «شهرزاد» در فصل اول توانسته از اغلب ویژگی های یک اثر خوب پیروی کند و فتحی به همراه گروهش با دقت نظر به موضوعاتی که می تواند به جذب مخاطب کمک کند توجه کرده است.

آبیار در ادامه افزود: به طور کلی می توان گفت «شهرزاد» یک مجموعه ایرانی است که توانسته توجه مخاطب ایرانی را به خود جلب کند.

وی خاطرنشان کرد: به نظر من «شهرزاد» در فصل اول از کیفیت و استاندارد خیلی خوبی برخوردار بود و امیدوار هستم در فصل دوم خود نیز از این کیفیت و استاندارد برخوردار باشد و آن را حفظ کند و همچون گذشته روند محبوبیت و مقبولیت خود در میان مخاطبانش را ادامه دهد.

5858


مطالب مشابه :


'نرگس آبیار رونق نمایش خانگی شهرزاد زد'

هنور به فرهنگ رقابت کردن نرسیده‌ایم/ پیشنهاد یک بازیگر به جشنواره همدان

اجرای یک نمایش خوب زحمت و جایزه نمایش اجرا نمی نوع اجرای نمایش این رده‌های می‌افتد، در نمایش کودکان باید عنوان بازیگر نمایش «پسر نیل»

آموزش ساخت تفنگ لیزری

LED برای نمایش تعداد فشنگ‌های

آموزش ساخت پاور بانک در خانه

مختلف برایتان نمایش داده شود.

چاپ روی چوب در خانه + آموزش ساخت

به وسایل خانگی قدیمی‌و کهنه

اخبار جنجالی بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (168)

سری دوم شهرزاد است که تمرین یک نمایش. تئاتری با

گوشی ویندوزی آلکاتل IDOL 4S به صورت جهانی عرضه خواهد شد

شده است. صفحه‌نمایش آمولد ۵٫۵

جاهای دیدنی و مکان های گردشگری مسقط عمان

زیبایی به نمایش گذاشته است.

هنر دموکراتیک نیست

حیوانات محبوب خانگی و میزان

حسادت زنانه در بین زنان کدام پیامبر وجود داشت؟

چشمه زمزم رونق فراوانی گرفت.انتهای

پای تماشای پیوندهای آسمانی

عکس برای نمایش تصاویر ثبت

برچسب :

تبلیغات

دیگر کاربران چه میخوانند...