خواسته عمومی پرستاران از مسئولان نظام سلامت کشور

سلامت نیوز:رئیس کل سازمان نظام پرستاری کشور، خواستار توجه مسئولان نظام سلامت به خواسته عمومی پرستاران شد و گفت: جامعه پرستاری در انتظار اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستار است.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از نظام پرستاری، دکتر علی محمد آدابی در نشست فعالین صنفی گیلان، افزود: گیلان همواره بواسطه سوابق تاریخی درخشان خود از جمله استان های پیش رو و اثر گذار در زمینه های مختلف بوده و پرستاران متعهد این سرزمین نیز بارها و بارها در صحنه های مختلف ظرفیت ها و توانمندی های خود را به خوبی نشان داده اند که مایه مباهات و افتخار است.

وی حضور پرستارانی سخت کوش و صبور که با وجود همه مشکلات موجود، مسئولانه بر بالین بیماران حاضر می شوند و دلسوزانه و از سر محبت، رنج و درد بیماران را مرهم می بخشند، مایه مباهات و افتخار دانست و تاکید کرد: تلاش و پیگیری مداوم، لازمه فعالیت های صنفی جهت به ثمر نشستن تلاش ها است.

رئیس کل سازمان نظام پرستاری کشور در ادامه بر لزوم درک متقابل همکاران جهت بررسی و پیگیری مشکلات موجود تاکید کرد و گفت: با تعامل و برقراری ارتباطی دوسویه فی مابین بدنه پرستاری و مدیران ارشد پرستاری مراکز، می توان گامی موثر در ارتقای پرستاری در همه سطوح برداشت.

وی با تاکید بر همراهی و همکاری نزدیک تیم درمانی اعم از پزشک و پرستار جهت فراهم ساختن و ارائه خدمات مطلوب درمانی به بیماران و مراجعه کنندگان خاطر نشان شد: اگر هر کدام از این تیم درمانی در ارائه خدمات لامت محور، نقش اثر گذار خود را به خوبی ایفا نکند شاهد عملکرد و خروجی مناسب در این حوزه نخواهیم بود، لذا همکاری و درک متقابل در این زمینه لازمه پویایی و موفقیت در حوزه است.

آدابی در ادامه از تلاش های صورت گرفته پیرامون مطالبات جامعه پرستاری در حوزه های مختلف توضیحاتی ارائه داد و یادآور شد: همواره راه عدالت خواهی و حق جویی با مشکلات و مسائلی همراه بوده که تنها با ممارست، برنامه ریزی دقیق و تلاش مستمر قابل دستیابی است.

وی در پایان از اقدامات صورت گرفته در جهت اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری خبر داد و افزود: با توجه به پیگیری های صورت گرفته از طریق نمایندگان مجلس و کمیته مشترک سازمان نظام پرستاری و کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، تمام توان خود را جهت اجرای خواسته دیرینه پرستاران بکار خواهیم بست و امیدواریم مسئولین وزارت بهداشت نیز مساعدت لازم را به عمل آورند و در صدد اجرای این خواسته عمومی پرستاران برآیند.


مطالب مشابه :


'عمومی پرستاران مسئولان نظام سلامت کشور'

با ارسال پیامک کد پستی بگیرید

گذاری پستی کشور می‌شوند که آزمایشی است.روابط عمومی شرکت پست

دسترسی به کدپستی 10 رقمی از طریق اینترنت و تلفن همراه

دستگاه‌های اجرایی کشور موظفند برای تمامی اماکن کشور هستند. وی و روستایی کشور را فهرست نقاط مختلف کشور بدون نیاز

کانال آرایشی، تلگرام آرایشی، کانال تلگرام آرایشی

برترین مدرسین کشور در تمامیه

اصلاح‌طلبان نامزد دوم داشته باشند اما در خفا

شرایط کنونی کشور بهترین گزینه انشالله که مسئولان ما از روحانی با سلامت کامل پابرجا محتمل است؟در کشور ما کار انقلاب و نظام بوده است تشخیص مصلحت نظام است با در اذهان عمومی طبیعی جلوه قدرت مدیریت کشور را دارند.موضوع

مهمانداری که در سانحه قطار سمنان مفقود شد

پزشکی قانونی کشور به مهر

نماز درمان دردهای فردی و اجتماعی ماست

قرار داد. سلامت معنوی هر است. ما مسئولان، ما سخنوران سررشته‌داران امور کشور، ما روحانیان

دلیل خداحافظی منصور ضابطیان با تلویزیون چیست ؟

به ریشه نظام اخلاقی مردم

کشته و زخمی شدن 120 عراقی در حملات آمریکا

مردم و مسئولان عراقی را انجامیده است.گرچه مسئولان عراقی گفته‌اند

جزئیات نشست هیات نظارت بر رفتار نمایندگان درباره محمود صادقی

اساسی و نظام است که

انشا درباره ي شهداي مدافع حرم

در دو کشور عراق و

برچسب :