چگونه با کمترین هزینه سفر کنیم؟

چگونه با کمترین هزینه سفر کنیم؟، کوله پشتی: بسیاری از مردم دوست دارند که به کل جهان سفر کنند اما چنین امکانی ندارند. در واقع هزینه های سنگین سفر مانع از انجام چنین کاری می شود. اما آیا می دانستید می توانید به هر جایی که دوست دارید سفر کنید آن هم با هزینه های کم؟ راه های بسیار زیادی وجود دارد که بتوان هزینه های سفر را کاهش داد و ...

چگونه با کمترین هزینه سفر کنیم؟


کوله پشتی: بسیاری از مردم دوست دارند که به کل جهان سفر کنند اما چنین امکانی ندارند. در واقع هزینه های سنگین سفر مانع از انجام چنین کاری می شود. اما آیا می دانستید می توانید به هر جایی که دوست دارید سفر کنید آن هم با هزینه های کم؟ راه های بسیار زیادی وجود دارد که بتوان هزینه های سفر را کاهش داد و در واقع سفری ارزان داشت. در این مقاله برخی راه حل را در اختیار شما می گذاریم.

1. چادر زدن

یکی از هزینه های اصلی سفر، در رابطه با رزرو هتل است. به منظور کاهش این هزینه می توانید از راه حل های جایگزین مانند چادر زدن استفاده کنید. در این صورت علاوه بر کاهش هزینه ها، می توانید از طبیعت لذت بیشتری ببرید. البته چک کردن آب و هوا و اجتناب از بردن وسیله های غیر ضروری در این نوع سفر حائز اهمیت است.

2. وسیله ای ارزان، مسافرتی رایگان

اگر شما عاشق ماجراجویی هستید، پس این نوع مسافرت می تواند برایتان مناسب باشد. می توانید به هر شهری که خواستید مسافرتی رایگان داشته باشید و یا نهایتا از دوچرخه و یا وسیله های حمل و نقل ارزان استفاده کنید. در این نوع سفر می توان به راحتی از تمامی جاذبه های گردشگری کشور خود نهایت لذت را برد.

3. همراه داشتن غذا

اگر در سفری یکی دو روزه هستید، آوردن غذا و یا مواد غذایی برای طبخ غذا، می تواند هزینه های شما را به طرز چشمگیری کاهش دهد. البته به راه های سالم نگه داشتن غذا در این راه نیز باید توجه داشته باشید.

4. پول در آوردن از سفر

راه های زیادی وجود دارد که می توان در طول سفر نیز پول بدست آورد. یکی از راه های ساده و جذاب وبلاگ نویسی، عکاسی و بازاریابی است. از این طریق می توانید خاطرات و تجربیات سفر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و در قبال آن پول بدست آورید.

مترجم:سحر مردانه

منبع: www.travelerstoday.com

Save


مطالب مشابه :


'کمترین هزینه سفر ؟'

با ارسال پیامک کد پستی بگیرید

7087 و هزینه‌ی 200 تومان 7087 و هزینه‌ی 200 تومان را با هزینه 200 تومان

کانال آرایشی، تلگرام آرایشی، کانال تلگرام آرایشی

به دلیل هزینه بالای سالن عروس بدون هزینه در کانال

چهارشنبه ۲۴ آذر آخرین ابرماه سال را از دست ندهید

حضیض زمینی (کمترین فاصله با ماه به کمترین فاصله از

دست روباتیک با قابلیت لمس و شناسایی اجسام

او با هزینه ای کمتر شود. اما هزینه باتری و

آموزش ساخت پاور بانک در خانه

است و هزینه تمام شده کمتر از هزینه نمونه‌های تجاری و با کمترین هزینه صاحب پاوربانک

راهنمای خرید تشک خوشخواب بهترین مارک تشک طبی

ازای دریافت هزینه‌های بیشتر با

نکاتی درباره ارتودنسی دندان که شاید ندانید

مشهورند. ارتودنسی چیست؟ارتودنسی علم تصحیح چه زمانی است؟زمانی که ساختمان چند سال است؟درمان به طورمعمول چند صورت است؟به ۲صورت: ۱. ارتودنسی متحرک چیست؟از فک بالا درمان ارجحیت دارد؟هر کدام از ارتودنسی ثابت چیست؟دراین نوع ارتودنسی عوارض ارتودنسی چیست؟بیمارانی که متقاضی ارتودنسی ارتودنسی نامرئی هزینه ارتودنسی قبل و قبل و بعد هزینه ارتودنسی مراحل ارتودنسی آیا ارتودنسی درد دارد؟ هزینه ارتودنسی چقدر

این وسایل را در سفر با کشتی کروز نیاورید

را در سفر با کشتی استرس زای سفر است اما که در سفر به چه پیش رفتن سفر کمک می را در سفر با کشتی استرس زای سفر است اما که در سفر به چه پیش رفتن سفر کمک می که در سفر با کروز، اما در سفر با کشتی کتاب در سفر نخواهید داشت کنید اما هزینه ی آن

چشم طمع عربستان به سوریه این بار به اسم بازسازی

کشور با هزینه 200 میلیارد

ارتباط مسائل اخلاقی با اعدام فاضل خداداد/ فاضل از ایران خارج نشده بود/مقایسه خداداد با بابک زنجانی

میلیون تومان هزینه کرد و

برچسب :

تبلیغات

دیگر کاربران چه میخوانند...