سبک بار و هوشمند سفر کنید

سبک بار و هوشمند سفر کنید، کوله پشتی: سفر بهترین و سرگرم کننده ترین کار دنیاست. هیچ کسی در دنیا نیست که از سفر رفتن لذت نبرد و یا دوست نداشته باشد از مکانهای جدید بازدید کند. اگر برای سفر برنامه ریزی درست داشته باشید و نکاتی کاربردی در مورد آن بدانید، قطعا این لذت چند برابر خواهد شد. یکی از مسائلی که باید به آن توجه داشته باشید، بسته بندی سبک و هوشمندانه برای سفر است.

سبک بار و هوشمند سفر کنید


کوله پشتی: سفر بهترین و سرگرم کننده ترین کار دنیاست. هیچ کسی در دنیا نیست که از سفر رفتن لذت نبرد و یا دوست نداشته باشد از مکانهای جدید بازدید کند. اگر برای سفر برنامه ریزی درست داشته باشید و نکاتی کاربردی در مورد آن بدانید، قطعا این لذت چند برابر خواهد شد. یکی از مسائلی که باید به آن توجه داشته باشید، بسته بندی سبک و هوشمندانه برای سفر است.

استفاده کیفهای جادار

کیفهایی که جادار و با ظرفیت هستند، میتوانند انتخابی هوشمندانه باشند. توجه داشته باشید که بزرگ بودن چمدان به معنای این نیست که حتما جای زیادی هم دارد. برخی چمدانها هستند که در ظاهر بسیار کوچک هستند اما ظرفیت زیادی دارند. سعی کنید چمدان چرخ دار نیز انتخاب کنید، زیرا حمل و نقلش راحتتر است. در نهایت توجه داشته باشید که چمدان را سنگین نکنید.

وسایل، کم بردارید

بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که برای سفر، وسایل کمی بردارید. قبل از بسته بندی به درستی فکر کنید. هر آیتمی را یک به یک بردارید و تجزیه و تحلیل کنید که آیا واقعا به آن نیاز دارید یا خیر! شما باید بدانید که در سفر چه وسایلی واقعا ضروری هستند و آنها را هنگام بسته بندی در اولویت قرار دهید.

بشورید و بپوشید

مسافران همیشه یک سوال در ذهن دارند و آنهم این است که چه لباسی با خود بیاورند. انتخاب درست لباس نیز، بخش مهم دیگری از بسته بندی هوشمندانه است. در انتخاب لباس باید به رنگ،سبک، عملکرد و نوع پارچه به خوبی دقت کنید. لباسهایی بردارید که به راحتی ست شوند و در عین حال به راحتی شسته و زود خشک شوند.

به یاد داشته باشید که بسته بندی سبک و هوشمندانه تنها برای صرفه جویی در هزینه و زمان نیست، بلکه تنش های غیر ضروری را نیز کاهش می دهد.

مترجم:سحر مردانه

منبع: www.travelerstoday.com


مطالب مشابه :


'سبک هوشمند سفر'

اتصال به وای فای در فرودگاه ها

گوشی های هوشمند جمع آوری

گوشی ویندوزی آلکاتل IDOL 4S به صورت جهانی عرضه خواهد شد

بازار گوشی‌های هوشمند، چندان مناسب فروش گوشی‌های هوشمند، افزایش یابد. تجارت گوشی‌های هوشمند خود وقت بازار گوشی‌های هوشمند، امیدواریم که

صفحه اول روزنامه‌ها 23 آذر 3شنبه صبح خبری نیک صالحی

یازدهم/ ماستمالی هوشمند! خطای سامانه

چتر هوشمند Opus one(فیلم)


آیفون 8 نمایشگر ۵.۲ اینچی اولد خواهد داشت

اپل تلفن‌های هوشمند آیفون 7 این تلفن هوشمند قرار است این تلفن هوشمند توسط سامسونگ ساخت تلفن هوشمند این ابعاد

برترین پوشیدنی های سال 2016

از ساعت‌های هوشمند گرفته تا عملکردهای گوشی هوشمند طراحی شده از گوشی‌های هوشمند قابل استفاده اختیار می‌گذارد.ساعت هوشمند Samsung Gear S3این ساعت هوشمند که در است. ساعت هوشمند Appleبرای استفاده از ساعت هوشمند اپل لازم این ساعت هوشمند، کاملاً به

دكتر عليرضا مرادي استاد روان شناسي باليني دانشگاه خوارزمي در بين برترين پژوهشگران سال كشور

«سیستم معدن‌کاری هوشمند دیسپاچینگ» مصطفی

عملکردسامانه کنترل هوشمند قطار تهران-مشهد طی ۸ماه


آی او اس ۱۰.۲ و واچ او اس ۳.۱.۱ آمد

روی ساعت هوشمند اپل تحت

2 لبه توسعه از نگاه رنانی

از مردمان هوشمند و با

برچسب :

تبلیغات

دیگر کاربران چه میخوانند...