نکاتی کاربردی در سفر انفرادی

نکاتی کاربردی در سفر انفرادی، کوله پشتی: امروزه بسیاری از مردم به دلایلی مجبورند که تنها سفر کنند. طبق گزارشات هتل ها نیز مشخص شده است که بسیاری از افرادی که اتاق رزرو می کنند، تنها هستند، یعنی به تنهایی سفر کرده اند. در این مقاله چندین راهنمایی کارآمد برای این مسافران وجود دارد...

نکاتی کاربردی در سفر انفرادی


کوله پشتی: امروزه بسیاری از مردم به دلایلی مجبورند که تنها سفر کنند. طبق گزارشات هتل ها نیز مشخص شده است که بسیاری از افرادی که اتاق رزرو می کنند، تنها هستند، یعنی به تنهایی سفر کرده اند. در این مقاله چندین راهنمایی کارآمد برای این مسافران وجود دارد...

1. انجام تحقیقات

بررسی ها را چندین بار و با دقت انجام دهید، نه فقط برای یک یا دوبار.اقامت، تور، شرکت هواپیمایی، رستوران و ... را به خوبی تمامی بخش هایش را بررسی کنید. سعی کنید تمامی نظرات منفی و مثبت را بررسی کنید.

2. در تماس باشید

اطمینان حاصل کنید که همیشه یک نفر از اینکه شما دقیقا کجا هستید، مطلع است. خوب است که یک نفر در رابطه با محل اقامت شما، برنامه های سفرتان و برنامه هایی که در مقصد خواهید داشت آگاهی کامل داشته باشد.

3. از دسترس خارج نشوید

در رابطه با اینکه گوشی شما شارژ کافی دارد، شماپول کافی برای پرداخت هزینه های رومینگ را دارید یا خیر، کارت تلفن بین المللی دارید و یا می توانید یک سیم کارت اعتباری محلی تهیه کنید اطمینان حاصل کنید. هیچ وقت نگذارید به مرحله ای برسید که ارتباط شما کاملا قطع شود.

4. کمک های پزشکی

شاید هیچ وقت نیازی به ان نداشته باشید اما ممکن است درسفر چندم بدون هیچ گونه پیش بینی به آن نیاز داشته باشید. همانطور که می دانید هزینه های پزشکی و همچنین خرید دارو در خارج از کشور گران است. باید ابتدا بیمه ی مسافرتی تهیه کرده و سپس تمامی داروهای مورد نیازدر سفر را تهیه کنید. در انتها نیز لیست تمامی اورژانس ها و خدمات درمانی نزدیک محل اقامت خود را جمع آوری کنید.

5. دو برابر کنید

کپی از مدارک و شماره تلفن های ضروری تهیه کنید و به سختی از آنها نگهداری کنید. همچنین یک کپی نیز در ایمیل های خود نگه دارید تا در صورت گم شدن بازهم بتوانید به آن دسترسی داشته باشید. همیشه آماده باشید.

6. سلفی را فراموش نکنید

بهترین دوست شما در سفر، دوربین است. با دوربین و گرفتن عکس می توانید هر لحظه ی شگفت انگیزی را به تصرف خود در آورید. ممکن است زمانی که به تنهایی سفر می کنید برای گرفتن عکس دچار مشکل شوید اما دیگر با لوازم جانبی که به کمک شما می آیند این کار دشوار نیست. فقط کافیست هر لحظه ی نابی را ثبت کنید و زمانی که بازگشتید از دیدن آنها لذت ببرید.

مترجم:سحر مردانه

منبع: travel.iafrica.com


مطالب مشابه :


'نکاتی کاربردی سفر انفرادی'

کانال آرایشی، تلگرام آرایشی، کانال تلگرام آرایشی

و مهم کاربردی برای هموطنان

طرز ساخت طاقچه چوبی کاربردی+تصاویر


نکاتی درباره ارتودنسی دندان که شاید ندانید


این وسایل را در سفر با کشتی کروز نیاورید

را در سفر با کشتی استرس زای سفر است اما که در سفر به چه پیش رفتن سفر کمک می را در سفر با کشتی استرس زای سفر است اما که در سفر به چه پیش رفتن سفر کمک می که در سفر با کروز، کنوسیله ای کاربردی که در اما در سفر با کشتی کتاب در سفر نخواهید داشت

اصول شیک پوشی در زمستان / خانم های خوش پوش بخوانند+تصاویر

هم لباسی کاربردی خواهید داشت،

انواع مدلهای کاشت ناخن را با توجه به فرم ناخنهایتان برگزینید

وجود تمامی نکاتی که راجع

دستگیری سارق و کشف 21 فقره سرقت در خرم آباد

مهمترین و کاربردی ترین راه

مبل های اداری که به شرکت شما شخصیت می دهند

زیبا و کاربردی را مشاهده شیک و کاربردی را انتخاب

این «رکوردر» ها ارزش خریدن دارند

فرمتهاین دستگاه کاربردی، کیفیت ضبط لزوما همیشه کاربردی نیست، فرمت نهایت نکته کاربردی خاصی به برند حسابی کاربردی هستند، به تان زیاد کاربردی نخواهد بود.حافظه متنوع چندان کاربردی ندارند و

آموزش گشاد کردن بلوزهای تنگ +تصاویر

دقیقه +مطلب کاربردی

برچسب :

تبلیغات

دیگر کاربران چه میخوانند...